Clickfood je pestrý, primárne rozvozový a úspešný rodinný koncept, ktorý má ambíciu sa po vyšperkovaní systematizácie a konkurenčného náskoku v rámci donášky, práce so zákazníkom a online objednávania, ešte viac stabilizovať a rozrastať. Našou víziou je vytvoriť ďalšiu donáškovú centrálu obohatenú  o nové menšie bistro, kam by ste nás mohli prísť, už konečne aj navštíviť osobne 😊 . Hlavnou filozofiou nášho tímu je priniesť zákazníkom pestrosť vo výbere jedál, preto sa nezameriavame výhradne na jeden produkt. Sme zárukou komfortnej objednávky z pohodlia domova, alebo práce a jej donášky priamo k Vám. Naším primárnym záujmom je čerstvosť a uskladnenie potravín, ktoré zabezpečujú vašu spokojnosť. Dbáme na spoluprácu so zákazníkom a je známe, že našou srdcovkou sú Burgre, ktoré už vyhrali rôzne súťaže, ale neopúšťame ani Pizzu, ktorú robíme tiež už zopár rokov. Nezabúdame ani na iné obľúbené jedlá z nášho jedálneho lístka, ktoré milujeme tak isto ako naši zákazníci 😊

Našu prevádzku sme spustili v roku 2015 a za jeden z našich najvyšších cieľov sme stanovili svojpomocnú výrobu čo najviac produktov z našej ponuky a zároveň podporu slovenských a hlavne kvalitních výrobcov. Snažíme sa byť vždy cenovo dostupný, primerane ku kvalite vstupných surovín, ktoré pre Vás vždy hľadáme a vyberáme, tak aby ste boli spokojní. Mäsko na burgre nám chodí vIackrát do týždňa priamo zo slovenskej  farmy, čerstvé a končí v našich, respektíve „vašich“ domácich žemliach, ktoré pečieme každý deň. Burgre Vám dochucujeme domácimi dresingami, ktoré sa stali naším malým tajomstvom prípravy Clickburgrov. Pre zákazníkov trpiacich intoleranciou laktózy robíme niektoré naše burgre bezlaktózové. Na pizzu si zarábame svoj vlastný pretlak a používame výhradne vysokokvalitnú mozzarellu bufallu. Pri ostatných typoch produktov používame takisto čo najkvalitnejšie suroviny, dostupné na trhu a pripravujeme ich s nadšením a zanietením, aby sme uspokojili vaše chuťové kanáliky. 

Zákazníci si cenia náš prístup a my ich vernosť, vďaka ktorej získavajú benefity pri objednávaní v rámci nášho vernostného systému online. Snažíme sa svojich stálych a verných zákazníkov odmeňovať a práve pre vás sa pokúšame neustále napredovať a inovovať ako naše služby, tak aj produkty. U nás v Clickfoode nevaríme preto, že musíme, ale preto, že chceme. Našich zákazníkov nechceme sklamať a pozitívne hodnotenia a recenzie nás neustále posúvajú v pred, tak ako aj tie negatívne, za čo sa aj touto cestou chce celý náš tím všetkým veľmi pekne poďakovať. Pevne dúfame, že nás budete tak super podporovať vaším stravovaním aj naďalej, že budete hlavne spokojní, hladní a my budeme môcť robiť to, čo nás baví s radosťou a opodstatnením.

Váš Clickfood

Ďakujeme, že využívate naše služby, že nás odporúčate a prispievate k nášmu dobrému menu. Vďaka vám vieme, že to čo robíme má zmysel. Spolupracujeme a odporúčajú nás: