ClickoMat

V Clickfoode chceme pomáhať tým, ktorí to naozaj potrebujú a odmeniť tých, ktorí pomáhajú. Zameň si svoje euráše za Clickoruny a pomáhaj s nami aj ty. Náš Clickomat ti zamení 1 € za 1 Clickorunu s % bonusom. A môžeš využívať benefit super rýchleho a extra-komfortného platenia, bez hotovosti, platby kartou či platobnej brány. Ku každému €, ktoré si u nás takto zameníš za Clickoruny, pripočítame extra 3% a tie pošleme na dobročinné účely.

  • Zameň si výhodne svoje euráše za Clickoruny s 3 % navýšením
  • plať pohodlne a superýchlo bez hotovisti, karty, či platby online
  • ku tvojej zamenenej sume za Clickoruny, ti pripočítame extra 3% a tie pošleme na dobrú vec
Prezrieť možnosti ClickoMatu

Stav vyzbieraných peňazi na dobrú vec:

Keď sa tento bar naplní, dosiahneme stanovenú sumu a pošleme ju tým, ktorí to potrebujú najviac. Aktuálne prispievame tu.

Pomáhame tu

V tomto období pomáhame Dominikovi. Ak viete o niekom, komu by sme mohli pomôcť v budúcom období, prosím napíšte nám tu.

Dominik Kevežda

Kedy pomôcť, ak nie teraz? A kto, ak nie my zdraví?
Dominik má od narodenia problémy s pohybovým aparátom a svalovým ústrojenstvom. (hypotóniu celého tela - slabý svalový tonus). Dominik je náš dlhoročný zákazník a preto by sme mu touto cestou chceli pomôcť, ako vyjadrenie vďaky za to, že využíva naše služby spolu s jeho rodičmi. Touto zbierkou by sme chceli prispieť Dominikovi na rehabilitácie, ktoré tak veľmi potrebuje, na ceste za zdravím a kvalitnejším životom. Budeme radi ak budete využívať zamieňanie € na Clickoruny so super benefitmi pre vás a budeme tak môcť pomôcť tomuto mladému chlapcovi, ktorý to nemal v živote so zdravím tak bezstarostné ako ostatní. Pre niekoho maličkosť pre iného veľká vec. Ďakujeme!

Vklad prostriedkov

Tu si môžeš zameniť svoje peniaze za Clickoruny.

Ak chceš použiť Clickomat, musíš sa najprv prihlásiť / zaregistrovať